De Wet ter voorkoming van witwassen en financieren van terrorisme (WWFT) wijzigt voortdurend. Er komen nieuwe Europese regels aan, zoals het verlagen van de UBO-grens naar 25% (en bij hoog risico naar 15%). Daarnaast wijzigt de toegang tot het UBO-register: wie heeft er 'legitiem belang' voor inzage in het register? Kortom: nieuwe wetgeving is in volle gang. Het is goed u daarop voor te bereiden, zodat u weet wanneer u het UBO-register moet en mag raadplegen.
In deze cursus brengt de docent, prof. mr. Birgit Snijder-Kuipers, u op de hoogte van de laatste ontwikkeling met aandacht voor concrete implementatie in uw praktijk. Er is voldoende gelegenheid om vragen te stellen.
Als onderdeel van de cursus ontvangt u WWFT-documentatie die u in uw dagelijkse praktijk kunt gebruiken, waaronder een UBO-verklaring, een pseudo-UBO verklaring, een PEP-verklaring, en een WWFT-stappenplan.
Enkele deelnemersreacties van voorgaande cursussen:
"Zeer nuttig voor de praktijk, heldere presentatie en plezierige wijze van omgang met deelnemers. " - Mevrouw A.P.J.M. Verbeek, VerbeekdeCaluwé Advocaten
NB Dit is een online cursus. U ontvangt voorafgaand aan de cursus gebruiksinstructies voor Zoom.
Doelgroep: advocaten, (kandidaat-)notarissen, accountants en belastingadviseurs die WWFT-plichtig zijn.
Niveau: basis
Programma
12.00 | Start online cursus |
14.00 | Einde online cursus |
Wwft en corporate compliance jurist en (indirect) eigenaar (UBO) bij Eye on AML B.V.
MeerWwft en corporate compliance jurist en (indirect) eigenaar (UBO) bij Eye on AML B.V.
Wwft en corporate compliance jurist en (indirect) eigenaar (UBO) bij Eye on AML B.V.